wavin kanion lietaus nuvedimo sistemos sistema surinkimas kaina kainos plastikine lietvamzdziai lietvamzdziu latakai apvali pvc plastmo wavin.lt plastmo.lt
e-STOGDENGIAI specializuota parduotuvė internete. Prekių pristatymas visoje Lietuvoje. Taupyk laiką ir pinigus!  
  Pagrindinis puslapis   Svetaines struktūra   Išsiųsti el.laišką        
 Kontaktai   |   Kainininkas   |   Paslaugos   |   Projektai   |   Darbas   |   Partneriai     
Ekspozicija
Plieninė danga
Keraminė danga
Betoninė danga
Beasbestis šiferis
Stogo plėvelės
Lietaus nuvedimas
Wavin (PVC)
Borga (Plienas)
Ruukki (Plienas)
Vytrolma (Plienas)
Stogo langai
Statybinė mediena
Kaminų sistemos

Wavin Kanion lietvamzdžiai, latakai, sistema, kaina

 

Lietvamzdžiai latakai kaina


Tikslias kainas rasite specializuotoje internetinėje parduotuvėje  www.e-stogdengiai.lt

Spauskite nuorodą  www.e-stogdengiai.lt  Lietvamzdžiai latakai


 

Projektai      Brošiūros      Kainininkas      Kontaktai

Wavin Kanion lietaus nuvedimo sistema

 

Plastikinė lietaus nuvedimo sistema Wavin Kanion yra sukurta dalyvaujant stogdengiams ir montuotojams. Ir tai jų dėka buvo sukurtas originalus dizainas dvelkiantis elegantiškumu ir estetika. Tradicinis ir tuo pat metu unikalus latako profilis, tai būdingas Wavin sistemos bruožas, kuris radikaliai pakelia kiekvieno pastato išvaizdą, išryškindamas jo architektūrinius privalumus.

Wavin Kanion yra skirtas taikyti sodybose, terasiniuose blokuose, prekybos objektuose, altanose bei garažuose. Prieš pradedant kurti Wavin Kanion sistemą, buvo atlikti kruopštūs rinkodaros tyrimai, kurie leido tiksliai apibrėžti vartotojų lūkesčius. Nuodugnus rinkos pažinimas, naudojimasis naujausiomis technologijomis ir medžiagomis bei siekimas sukurti idealią sistemą, sudarė ypatingai palankias sąlygas šio išskirtinio gaminio suprojektavimui.

Kanion, tai lietaus nuvedimo sistema, skirta labiausiai reikliems vartotojams. Jungia savyje elegantišką išorę ir didelį vandens nuleidimo efektyvumą. Hidraulinis efektyvumas ir funkcionali sistemos konstrukcija užtikrina puikų vandens nutekėjimą net labai didelės liūties metu.

Atskiri sistemos elementai tarpusavyje jungiami be klijų pagalbos, per jungtis, o vien tik išoriniai dangteliai yra klijuojami. Todėl Kanion lietaus nuvedimo sistemos montavimas nereikalauja specializuotų įrankių vartojimo, tačiau taisyklingam įrangos sumontavimui ir sandarumo užtikrinimui, verta pasinaudoti profesionalo pagalba. Wavin Kanion stogloviai nereikalauja absoliučiai jokio konservavimo, charakterizuojasi dideliu patvarumu, sandarumu ir efektyviu lietaus vandens nuleidimu nuo stogo paviršiaus.

Ypatingas Kanion sistemos patrauklumas glūdi jos elegantiškoje formoje ir išvaizdoje bei kokybiškame išbaigime. Lietaus sistemos elementai yra pakuojami arba atskirai, arba po keletą vienetų plastikinės plėvelės maišeliuose, ko dėka yra išvengiama mechaniškų sužalojimų transportavimo metu.

Wavin lietvamzdžiai latakai yra visiškai atsparūs lietaus vandenyje esantiems užteršimams – tai yra ypač svarbu pajūrio rajonuose ir agresyviose pramoninės aplinkos sąlygose.

Latakų ir lietvamzdžių sistemai Kanion suteikti aplinkos apsaugos sertifikatas ISO 14001 ir kokybės sertifikatas ISO 9001.

 

Wavin latakų skersmenys: 70, 100, 130, 160 mm.

Wavin lietvamzdžių skersmenys: 50, 75, 90, 110 mm.

Latakų ir lietvamzdžių sistema Kanion gaminama: rudos, baltos, juodos, raudonos ir grafitinės spalvos.

Wavin Kanion lietaus nuvedimo sistemai suteikiama 10 metų garantija.

 

wavin-lietvamzdziai-kaina-latakai-lietaus-sistema-kaina

 

wavin-lietvamzdziai-kaina-latakai-lietaus-sistema-kaina

 

wavin-lietvamzdziai-kaina-latakai-lietaus-sistema-kaina

 

Projektai      Brošiūros      Kainininkas      Kontaktai

 

 

Naujienos, akcijos
Montavimo instrukcijos
Straipsniai, brošiūros
Medžiagų palyginimas
Sertifikatai
© STOGDENGIAI.LT 2004-2012